Ceyda Düvenci 2 ayda 10 kiloyu böyle verdi

Sponsorlu bağlantılar

Sıkıntılı hamilelik döneminde 13 kilo alan Ceyda Düvenci, yeni bir diyet programıyla zayıfladı.

Ana öğünlerde palamut ve levrek yiyen oyuncu iki ayda 10 kilo verdi. “Balköpüğüm” dediği bebeği Melisa’yı kucağına alana kadar zorlu bir hamilelik süreci yaşayan Ceyda Düvenci, süt olsun diyerek yediği baklavalarla hamileliğinde 13 kilo aldı.

Bio beslenme ve diyet uzmanı Yelda Kahvecioğlu’nun uyguladığı diyet programıyla iki ayda 10 kilo veren Ceyda Düvenci, şimdi zayfılamanın keyfini çıkarıyor. Hürrem Sultan’ı canlandıran Meryem Uzerli’ye 7 kilo verdinen ünlü diyetisyen Düvenci’nin diyet programını şöyle açıkladı:

HIRSLANDI VE BAŞARDI

Sponsorlu bağlantılar

“Doğum sırasında biraz sıkıntılı bir gebelik geçirdiği için psikolojik ve fizyolojik olarak zorlanmıştı. Ceyda hanım çok hırslı ve azimli bir öğrenci. Her şeyi iyi yaptı. Set programı yoğun olduğu için diyet programında balık kullandık. Kendisi sebze seviyor ama onun vücudu için sebzenin çok doğru olmadığını düşündük. Füme ve çok büyük balıklar ağır metaller biriktirdiği için zararlıda olabilir. Bizim denizlerden çıkan balıkları tercih ettik. Ceyda Düvenci palamut ve lüfer yiyerek 2 ayda 10 kilo verdi.”

8 ÖĞÜN YEDİ

Diyet uzmanı Yelda Kahvecioğlu, ünlü oyuncu için 8 öğünlük bir program hazırladıklarını söyledi. Kahvecioğlu, “Mutlaka ara öğünlerin olduğu bir besin çizelgesi uyguladık. Elbette bu ara öğünler çok minik porsiyonlardan oluşuyor. Açlık krizlerinin önüne geçebilmek için sık sık beslenmek gerek. Bol meyvede kullandık. Ananas’ın da çok faydasını gördük. Fırında ızgara hamsiyi de tavsiye ediyorum. kilo vermek isteyenler öğünlerin yanında mutlaka salata yesinler” dedi. Kahvecioğlu, ceyda düvencinin hedefinin 6 kilo daha vermek olduğunu söyledi.

Ceyda Düvenci 2 Ayda 10 Kilo Verdi,Ceyda Düvenci diyet listesi,ceyda düvenci zayıflama,ceyda düvenci diyeti,umutsuz ev kadınları elif nasıl zayıfladı,ceyda düvenci formunun srları

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

İsim Gerekli:

Yorumunuz Gerekli:

Bildirim: Yorumunuz yönetici onayı için beklemeye alındı. Yöneticilerimizden bir onayladığında sitemizde görünecektir.