Ecem Akbin Tuğçe karakteri ile Medcezir’de

Diziler 5 Ekim 2013

ecemakbinGüzel ve başarılı oyuncu Aydan Şener Ayhan Akbin ile evliğinden olan kızları Ecem Akbin’de oyuncu oldu. Ecem Akbin, annesinin izinden yürüyor.

Kanal D’nin sevilen dizisi Medcezir’in dün akşamki bölümünde ilk kez izlediğimiz güzel oyuncunun kızının annesine benzerliğiyle dikkatleri çeken Ecem Akbin Tuğçe karakteriyle pek de başarılıydı.

Ecem Akbin geçen aylarda babası eski futbolcu Ayhan Akbin’le Akmerkez de görüntülenen ve kızı için Kızım okulu bitirdi, anne mesleğini seçmeyecek, zaten bir aileye bir ünlü yeter, ideallerinde başka çalışmalar var’ demişti.

Ecem Akbin’in, Altan ve Vahide Gördüm’ün oyunculuk eğitimi verdiği Akademi 35Buçuk’da oyunculuk dersi aldığı ve oynadığı kısa filminin internet ortamında çok beğenildiği ortaya çıktı.

Sadece annesi Aydan Şener’e eğitim aldığını söyleyen Ecem Akbin, babasına ise grafik tasarım bölümünden ilerleyeceğini söyleyerek gizli gizli oyunculuk kursuna gidiyor.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Ecem Akbin Tuğçe karakteri ile Medcezir’de” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar