arşiv

Yazılar buna göre etiketlendi; ‘derya baykal zayıflama’

Derya Baykal’a 15 kilo verdiren karabuğday kürü

Çarşamba, 11 Eyl 2013 Yorum yok

deryabaykalzayıflamaEkranların sevilen yüzü Derya Baykal sezon tatiline girmeden önce hayli kilo verdiği gözle görünür belirginlikte ve mutluğu da gözlerine yansıyan sanatçının yıllardır kilo vermek istediği fakat şeker hastası olmasından dolayı çok zorlandığını ve dikkat etmesi gerektiğini ara ara dile dile getiriyordu.

Programına daha önce konuk olan Şeyda Coşkun ile sıkı ve kararlı bir şekilde kilo vererek 29 bedene düşerek muhteşem bir görüntü elde etti.

Derya Baykal’a kızları Derya ve Ferhan Şensoy’da eşlik ettiler. Derya Baykal ve kızları Derya ve Ferhan Şensoy karabuğday kürü ile 40 kilo verdiler.

Şeyda Coşkun’un evde hazırlayıp gönderdiği öğünleri sayesinde anne ve kızları da kuralları çiğnemeyerek sıkı bir azimle Derya Baykal 15, Derya Şensoy 14 ve Ferhan Şensoy 11 kilo verdiler.

İşte karabuğday kürü

Karabuğdayımızı önce çok az diri kalacak şekilde haşlıyoruz. İyice yıkanmış elmayı kabuklarıyla beraber rendeleyin.
Rendelenmiş elmanın üzerine zerine 1 çay kaşığı tarçın ilave edin ve daha sonra bu elmalı tarçınlı karışımımızı haşladığımız karabuğdaya ekleyin ve sabahları tüketebilirsiniz.

Karabuğday faydası: Kilolarla mücadele, diyabet hastalıkları, kanser, kalp ve damar hastalıkları ve bağırsak tembelliğine karşı çok faydalıdır.