İclal Aydın ve Süleyman Toplusoy evleniyor

Sinem-TV, Yaşam 13 Aralık 2010

Kanal D’de sunduğu Hayat Ağacı programı reyting canavarına yenilince morali bozulan İclal Aydın,bakın kime ”evet”diyecek. Aydın geçen yaz sonu Bodrum’da tanıştığı Roman mağazalarının ortağı Süleyman Toplusoy ile evlilik hazırlıkları yapıyor.

Aydın, yakın arkadaşlarına en geç yaz başında nikah masasına oturacaklarını açıkladı.

Son günlerde sık sık açılış ve davetlerde basının “Evlenecek misiniz?” sorusuyla karşılaşan çiftin özel hayatındaki bu gelişme ilk kez sacitaslan.com’da….

İclal Aydın’ın Toplusoy’la yapacağı bu evlilik 4. evliliği olacak. Aydın son dönemde bütün röportajlarında ise evliliği şimdilik düşünmediği açıklamıştı. Aydın’ın Kemal Başbuğ ile yaptığı evlilikten bir kızı bulunuyor.

Aydın daha önce Tuna Kiremitçi ile yaşadığı kısa evlilikle gündeme gelmiş ve Kiremitçi’nin yeni doğum yapan eşi Yasemin Altan’ı bırakıp Aydın ile evlenmesi şaşkınlıkla karşılanmıştı. Kiremitçi birkaç ay evli kaldığı Aydın’dan boşanır boşanmaz ise tekrar eski eşine dönmüştü.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“İclal Aydın ve Süleyman Toplusoy evleniyor” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar