Kanal D Mutfağım sunucusu Nursel Ergin

Yemekler 27 Aralık 2011

Kanal D’de “Mutfağım” adlı yepyeni bir yemek programı başlıyor. 2 Ocak’tan itibaren hafta içi her sabah ekrana gelecek programı, “Var mısın Yok musun?” yarışmasıyla adını duyuran Nursel Ergin sunacak.

Kanal D’de 2 Ocak Pazartesi günü “Mutfağım” adlı yeni bir yemek programı başlıyor. Sunuculuğunu “Var mısın Yok musun” yarışmasıyla adını duyuran Nursel Ergin’in üstlendiği program, hafta içi her gün sabah kuşağında ekrana gelecek. Ergin, her gün farklı bir şehre gidecek ve o yörenin yemeklerini orada yaşayan kadınlarla, onların mutfağında yapacak.

ÖNCE ALIŞVERİŞ

Nursel Ergin, konuk olacağı eve gitmeden önce, hazırlayacakları yemekler için ev sahipleriyle birlikte alışveriş yapacak. Onlar alışveriş yaparken, gidilen şehrin özellikleri ve öne çıkan yemekleri tanıtılacak.
Ergin, sohbet sırasında ev sahibini izleyicilere tanıtacak ve ne yemekler yapacaklarını öğrenecek.
Ardından birlikte eve geçilecek. Ergin burada konuk olduğu evi izleyicilere tanıtacak. Bahçesini, havuzunu, kilerini, kısaca görülebilecek her yeri görüntüleyecek. Varsa sandıklarını açacak, çeyizlerine, aksesuvarlarına bakacak.

KEYİFLİ SOHBETLER

Ev gezildikten sonra mutfağa geçilecek ve yemekler yapılmaya başlanacak. Yemekleri ev sahibi yaparken, Ergin de ona yardım edecek. Bu sırada yemeklerle ilgili püf noktaları da izleyicilerle paylaşılacak.
Ergin, ev sahipleriyle eşiyle nasıl tanıştıkları, kayınvalide-gelin ilişkileri, çocukları, meslekleri gibi konularda da sohbet edecek.

YEMEKLERMASADA

Yemeklerin hepsi yapıldıktan sonra, Nursel Ergin ve ev sahibi birlikte masayı hazırlayacak, yaptıkları tüm yemekleri sergileyecekler. Ev sahibi ayrıca daha önceden yaptığı ya da yakınlarının getirdiği yemekleri de izleyicilere tanıtacak.
Kanald.com.tr

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Kanal D Mutfağım sunucusu Nursel Ergin” hakkında 5 yorum var

 • mustafaçobanoğlu

  teşekkürler

 • sultan tekin

  nursel abla seni severek izliyorum çok güzel bi proğramın var.
  sevgilierimle. :)

 • Meryem erdem

  Nurselcim supersin seni polonyadan izliyoruz arkadaslarimda begenel izliyor basarılarının devamini dileriz

 • aygyul mustafa

  Nurselcim cok tatli sin her gyun severek izliyorum,Bulgaristandan cok selyamlar.

 • murat mersin

  Nursel hanim gerçekten çok tatlı sempatik bir bayan mutfağım programını ben yemek görmek için değil nursel hanim olduğu için izliyorum başarılarının devamıni dilerim mersine de bekleriz

 • İlginizi Çekebilir
  Kakaolu rulo çörek yapımı

  Kakaolu rulo çörek yapımı

  6 Aralık 2014
  134

  Sponsor Bağlantılar