Ana sayfa > Yemekler > Kanal D Mutfağım sunucusu Nursel Ergin

Kanal D Mutfağım sunucusu Nursel Ergin

Kanal D’de “Mutfağım” adlı yepyeni bir yemek programı başlıyor. 2 Ocak’tan itibaren hafta içi her sabah ekrana gelecek programı, “Var mısın Yok musun?” yarışmasıyla adını duyuran Nursel Ergin sunacak.

Kanal D’de 2 Ocak Pazartesi günü “Mutfağım” adlı yeni bir yemek programı başlıyor. Sunuculuğunu “Var mısın Yok musun” yarışmasıyla adını duyuran Nursel Ergin’in üstlendiği program, hafta içi her gün sabah kuşağında ekrana gelecek. Ergin, her gün farklı bir şehre gidecek ve o yörenin yemeklerini orada yaşayan kadınlarla, onların mutfağında yapacak.

ÖNCE ALIŞVERİŞ

Nursel Ergin, konuk olacağı eve gitmeden önce, hazırlayacakları yemekler için ev sahipleriyle birlikte alışveriş yapacak. Onlar alışveriş yaparken, gidilen şehrin özellikleri ve öne çıkan yemekleri tanıtılacak.
Ergin, sohbet sırasında ev sahibini izleyicilere tanıtacak ve ne yemekler yapacaklarını öğrenecek.
Ardından birlikte eve geçilecek. Ergin burada konuk olduğu evi izleyicilere tanıtacak. Bahçesini, havuzunu, kilerini, kısaca görülebilecek her yeri görüntüleyecek. Varsa sandıklarını açacak, çeyizlerine, aksesuvarlarına bakacak.

KEYİFLİ SOHBETLER

Ev gezildikten sonra mutfağa geçilecek ve yemekler yapılmaya başlanacak. Yemekleri ev sahibi yaparken, Ergin de ona yardım edecek. Bu sırada yemeklerle ilgili püf noktaları da izleyicilerle paylaşılacak.
Ergin, ev sahipleriyle eşiyle nasıl tanıştıkları, kayınvalide-gelin ilişkileri, çocukları, meslekleri gibi konularda da sohbet edecek.

YEMEKLERMASADA

Yemeklerin hepsi yapıldıktan sonra, Nursel Ergin ve ev sahibi birlikte masayı hazırlayacak, yaptıkları tüm yemekleri sergileyecekler. Ev sahibi ayrıca daha önceden yaptığı ya da yakınlarının getirdiği yemekleri de izleyicilere tanıtacak.
Kanald.com.tr

 1. Salı, 03 Oca 2012 zamanında 19:04 | #1

  teşekkürler

 2. sultan tekin
  Çarşamba, 08 Şub 2012 zamanında 13:41 | #2

  nursel abla seni severek izliyorum çok güzel bi proğramın var.
  sevgilierimle. :)

 3. Meryem erdem
  Salı, 27 Mar 2012 zamanında 09:12 | #3

  Nurselcim supersin seni polonyadan izliyoruz arkadaslarimda begenel izliyor basarılarının devamini dileriz

 4. aygyul mustafa
  Çarşamba, 02 May 2012 zamanında 11:48 | #4

  Nurselcim cok tatli sin her gyun severek izliyorum,Bulgaristandan cok selyamlar.

 5. murat mersin
  Çarşamba, 14 Kas 2012 zamanında 12:51 | #5

  Nursel hanim gerçekten çok tatlı sempatik bir bayan mutfağım programını ben yemek görmek için değil nursel hanim olduğu için izliyorum başarılarının devamıni dilerim mersine de bekleriz

 1. Şimdilik geri bağlantı yok