Meryem Uzerli (Hürrem Sultan)nin saç rengi ne?

Ünlüler arasında çok tercih edilen bakır rengine kuaförlerde de ‘Hürrem bakırı’ deniliyor. Yakın zamanda sevgililerinden ayrılan Hadise ve Fahriye Evcen, kadınların klasik metodunu uygulayarak çareyi saç rengini değiştirmekte buldu. Koyu renk saçlarını ‘Hürrem bakırına’ boyatan iki ünlü isim, yeni imajlarıyla İstanbul gecelerinde boy gösterdi.

“Hürrem bakırı”
Son dönemlerin en çok izlenen ve konuşulan dizisi “Muhteşem Yüzyıl”ın ön plana çıkan karakteri Hürrem Sultan’ın saç renginin de bakır olması nedeniyle kadınlar arasında “Hürrem Bakırı” olarak adlandırılan bakır rengi, sezonun en fazla kullanılan rengi olacak. Nevacolor renk yelpazesinde de yer alan bakır rengi, bugünlerde Osmanlı saraylarından günümüz mekanlarına kadar her yerde moda…

Sinan Akçıl’dan ayrıldıktan sonra son albümünün hazırlıklarını tamamlayan Hadise sonunda yeni imajıyla ortaya çıktı. Önceki gece arkadaşlarıyla birlikte Arnavutköy Balıkçısı’nda yemek yiyen ünlü şarkıcının saçlarını bakır tonlarında boyattığı görüldü. Akşam’ın haberine göre; benzer saç rengini tercih eden ünlülerden biri de yine ayrılık acısı çeken Fahriye Evcen’di. Özcan Deniz’le yollarını ayıran Evcen soluğu kuaförde alarak simsiyah saçlarını bakıra boyattı. Böylece her iki isim de, Muhteşem Yüzyıl dizisiyle gündeme oturan Hürrem Sultan karakterini canlandıran Meryem Uzerli’nin saç rengini tercih etmiş oldu. Son günlerde ünlüler arasında çok tercih edilen bakır rengi kuaförlerde de ‘Hürrem bakırı’ diye anılıyor.

Renklerin saçlarla mükemmel uyumunu oluşturan marka Nevacolor, kadın trendlerindeki gelişmelerden aldığı ilhamla yarattığı 8.44 Tarçın Bakır ve 6.45 Soğan Kabuğu renkleri ile her ortamda moda yaratacak. Bakır tonlarının yarattığı çekici derinlik ve renk yoğunluğunun gizemli etkisi, kadının davetkar ve tutkulu kimliğini ön plana çıkaracak.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Meryem Uzerli (Hürrem Sultan)nin saç rengi ne?” Konulu yazıdaki yorumlar

  • meryem uzerli

    ben meryem uzerliyim hepinizi yemeye çağrıyorum

  • İlginizi Çekebilir

    Sponsor Bağlantılar