Okan Yalabık ile Hande Doğandemir sevgili mi?

Aşk ve İlişkiler 12 Eylül 2013

okanhandeOkan Yalabık ile Hande Doğandemir birlikte mi? Başarılı oyuncu Okan Yalabık son olarak Muhteşem Yüzyıl dizisinde izlediğimiz Pargalı İbrahim’i başarılı bir oyun sergilemiş ve hala canlandırdığı rolü unutulmamıştır.

Kendisi gibi oyuncu Hande Soral ile 2 yıllık önce tam evlenecekleri zamanda ayrılan ve şu sıralarda Kanal D ekranlarının yazın başlayan ve hala devam eden rekortmen dizisi Güneşi Beklerken’in başarılı başrol oyuncularından olan Zeynep karakteriyle izlediğimiz Hande Doğandemir ile birlikte olduğu öğrenildi.

28 yaşındaki Hande Doğandemir ile Okan Yalabık yaklaşık 2 aydır birlikte oldukları ve görüntülenmemek için dikkatli davrandıkları konuşuluyor.

Hande Doğandemir’in rol aldığı Leyla ile Mecnun, Şubat Bir Bulut Olsam dizilerinde büyük başarı sergilemiştir.

Güneşi Beklerken dizisinde ilk bölümünden buyana zirveden inmeyen Zeynep karakterine hayat veren Hande Doğandemir ve yakışıklı oyuncu Kerem Bursin başroldeler.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Okan Yalabık ile Hande Doğandemir sevgili mi?” Konulu yazıdaki yorumlar

  • rümeysa

    biri yakışıklı biri güzel yalkışırlar

  • İlginizi Çekebilir

    Sponsor Bağlantılar