Ana sayfa > Diziler > Suskunlar dizisi konusu ve oyuncu kadrosu

Suskunlar dizisi konusu ve oyuncu kadrosu

TİM’S Production, 4 çocukluk arkadaşın intikam hikayesini anlatan ‘Sleepers’ filminden yola çıkarak ‘Suskunlar’ isimli diziyi çekmeye hazırlanıyor.

Oyuncu kadrosu için hazırlığın sürdüğü dizinin 2 başrol oyuncusu belli oldu. Son iki yıldır atv’nin ‘Aşk ve Ceza’ dizisinde Nurgül Yeşilçay ile başrolü paylaşan Murat Yıldırım ile son olarak ‘Mavi Kelebekler’ dizisinde konuk oyuncu olan sarp Akkaya, ‘Suskunlar’ için el sıkıştı.

Dizinin yönetmen koltuğunda ise Çağatay Tosun oturacak.

Suskunlar dizisinin hangi kanalda gösterileceği daha belli olmadı. Dizinin atv kanalında gösterilmesi bekleniyor

SLEEPERS FİLMİNİN KONUSU

1960’larda Hell’s Kitchen’da büyüyen Shakes, Michael, John ve Tommy adındaki 4 çocuk, eşek şakası yaparken yaşlı bir adamın yaralanmasına neden olurlar. New York’taki Wilkenson Center’da 1 yıla yakın hapsolan 4 arkadaş, buradaki gardiyanların kötü muamelesine maruz kalır. Burada dayak yiyen, onurları zedelenen ve cinsel istismara uğrayan bu 4 arkadaş 13 yıl aradan sonra, Wilkenson Center ve gardiyanlarından intikam alma fırsatını yakalar. (Milliyet)
gaye fredette

suskunlar dizi oyuncuları, Suskunlar dizisi, suskunlar murat yıldırım, suskunlar oyuncuları,Sarp Akkaya Suskunlar dizisi,sarp akkaya yeni dizisi

 1. Perşembe, 19 Nis 2012 zamanında 14:45 | #1

  güzel güzelde başvuru yok varya yazarmısınız ve tarif edermisiniz

 2. Pazar, 22 Nis 2012 zamanında 19:40 | #2

  bu film rekora koşarak gidiyor kessinlikle reğabetsiz en çok izelenen diz tartışmasız———————-türkiyede ilk defa böyle bir dizi yapılıy0r kessinlikle çok izleniyor çok seviliyor bu arada dizide en sevdiğim kişide (sarı) yani biLAL çünkü çok sert bi yapısı var çok güzel oynuyor:)___________Bu FİLM imde süreç film olması nı arz ediyom burdan — hayatımda ilk defa böyle bi dizi izledim ya resmen her saniyesini izliyom-ya o günü rüyama girdi be….. =)___Neyse size iyi seyirler bu yorumlarımızın dikkkate ALINDIĞINDAN hiç şüphem y0k ayrıca bu filme sadece ahmet kaya sarkıları yakışıyor burdan iletiyomm ———–:k.i.b byes

 3. Cuma, 11 May 2012 zamanında 20:09 | #3

  mikemmel bie dizi ama adını feriha koydum kadar değil 2.dizim buuuuuuuuuuuuuuuuuuu

 4. ruken
  Çarşamba, 20 Haz 2012 zamanında 17:41 | #4

  bu diziyi izlemeden duramıyorum dizi hiç bitmesin

 5. sedef
  Cumartesi, 24 Kas 2012 zamanında 14:58 | #5

  sizi çoooooooooooooooooooooooooooooooooooook seviyorum ve dizinizde olmayı 4 gözle bekliyorum.inşallah bir oyuncuya ihtiyacınız olur ve beni ararsınız.

Yorum Sayfası
1 2 10370
 1. Şimdilik geri bağlantı yok